“Bilgi kitlelerle paylaşıldıkça çoğalır” felsefesinden hareketle oluşturulan Sanat ve Tasarım Fakültesi e-gazete faaliyeti, 1 Haziran 2010 tarihinden itibaren okuyucularına açıldı. Fakülte etkinliklerinin, yıl içinde gerçekleştirilen workshopların, mezun öğrencilerle yapılan söyleşilerin, öğrencilerimizin yıl içinde katıldıkları sektörel yarışmalardaki başarılarının ve aldıkları önemli ödüllerin, fakülte bünyesindeki kültürel gelişim seminerlerinin yer aldığı haberlerle yayın hayatını sürdürecek olan Prizma, Sanat ve Tasarım Fakültesi’nin vitrini olma özelliği taşıyor ve ayrıcalıklı bir durum sergiliyor.

Sanat ve Tasarım Fakültemizin yıllık planlamalarla organize ettiği etkinlikler, Doğuş Sanat Galerisi’nde bölümler ve tanınmış sanatçılar tarafından açılan sergiler, evsahipliği üstlenilen sanat gösterimleri ve söyleşiler artık Prizma’dan güncel olarak takip ediliyor. Prizma; aynı zamanda üniversite web sitesi üzerinden ilgili kamuoyu tarafından da okunabiliyor.

Üniversitelerin tanıtım faaliyetleri arasında önemli bir ayrıcalığa sahip olan Prizma, Sanat ve Tasarım Fakültesi’nin yaratıcı ışığını tüm renkleriyle yansıtacak.