Grafik Sanatçıları Aydın – Nazan Erkmen 18 Mart’ı Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri ile kutladılar.
25 Mart 2017 – 17:30 | Yorum Yok

21 Mart 2017 tarihinde Avni Akyol Lisesi tarafından düzenlenen 18 Mart’ı Anma Programı, kurum öğretmenlerinden Silver Gözütok Güçlü tarafından gerçekleştirilen  bir proje kapsamında, Çanakkale’de yaşanmış gerçek öykülerin Aydın Erkmen tarafından resimlendiği “Özgürlüğün Bedeli” resimli  Kurtuluş …

Tüm yazıyı okuyun »
Endüstri Ürünleri Tasarımı

Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü hakkındaki yazılar.

Görsel İletişim Tasarımı

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü hakkındaki yazılar.

Grafik

Grafik Bölümü hakkındaki yazılar.

İç Mimarlık

İç Mimarlık Bölümü hakkındaki yazılar.

Mimarlık

Mimarlık Bölümü hakkındaki yazılar.

Resim

Resim Bölümü hakkındaki yazılar.

Ana Sayfa » Sanat ve Tasarım Fakültesi

Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi – Kadıköy Belediye Başkanlığı İşbirliği İle Liseli Öğrenciler Arasında Yapılan Atık Malzemelerle Ağaç Tasarımı Yarışması Sonuçları Ödül Töreninde Açıklandı

Gönderen: Tarih: 06 Haziran 2013 – 14:23Yorum Yok

_MG_0116

Bir tek ağacın bile dünyayı değiştirecek kadar yaşamsal önemi olduğunu ortaya koymak,doğayı ve sanatı desteklemek, geleceğin sanatçılarını sanata odaklamak ve  bireylerin sanat yolunu  seçmelerini sağlamak amacıyla Kadıköy Belediye Başkanlığı ve Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi tarafından liseli öğrenciler arasında  düzenlenen “Ağaç Tasarım Yarışmasında”  katılımcı öğrencilerin muhteşem eserleri tüm eser sahiplerinin katıldığı  ödül töreni ile sonuçlandı. Kağıt bardak, düğme, kağıt, kumaş, karton, pet şişesi gibi her türlü atık malzemeyi bir sanatçı ruhu ile tasarlayan öğrencilerin yapıtları,  her biri eleştirel düşünceye sahip, binbir emekle hazırlanmış tasarımlar,Ödül töreni ve sergi 5 Haziran 2013 Çarşamba günü, Saat  15.00’de Doğuş Üniversitesi H Blok Tiyatro Salonunda yer aldı.

Yapıtlar ayrıca  Kadıköy Belediyesi tarafından da sergilenecektir.

02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 13 _MG_0059 _MG_0121

14

ÖDÜLLER :

  • Birincilik Ödülü Avcılar Ticaret Meslek Lisesi – Büşra Gönültaş, Nilüfer  Hacı, Büşra Dökmetaş, Melike Akbaba
  • İkincilik Ödülü Habire Yahşi Anadolu Lisesi – Melek Yüsra Güler
  • Üçüncülük ÖdülüAkasya Koleji (Burcu Kurtulan, Ece Su Tüfekçi. Sena Nurcin, Gonca Gül Dal, Burcu Obut, Büşra Fırat

Diğer katılımcıların tümü mansiyon ödülü almaya hak kazanmıştır.

  • Ana Bilim Eğitim Kurumları (Seliz Önay, Melis Ergüven, Sena Akçam, Dilara Kireççi)
  • Beylik Düzü Fatih Anadolu Lisesi (Tuğçe Nur Çoşkun)
  • Maçka Akif Tuncel Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi (Esra Şimşek ve Volkan Ay)
  • Maçka Akif Tuncel Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ( M. Berat Purde)
  • Dede Korkut Anadolu Lisesi (Ahmet Eyüp)
  • Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi  (Melike Simay Öztürk)
  • Mediha Engizer Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Şengül Aslan)
  • Mediha Engizer Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Miraç Terzioğlu)
  • Mediha Engizer Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Şeyda Babayavrusu)
  • Mediha Engizer Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Sinem Çakır)
  • Mediha Engizer Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Büşra Tekkeşin)
  • Mediha Engizer Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Emine Yurtseven)
  • Mediha Engizer Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Seda Tekgül)
  • Mediha Engizer Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Fatmanur Koca)
  • Mediha Engizer Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Derya Bulut)
  • Mediha Engizer Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Beyza Kocadere)
  • Yağmur Selmo
  • Validebağ Anadolu Sağlık Lisesi
  • Bahçeşehir Koleji (Sena Öğrünç, Şeyma Şen, Eda Özkabaş)
  • Özel Çevre Koleji (Yunus Hakkı Uçarsu, Serap Kızıltepe)
  • Beylikdüzü Fatih Anadolu Lisesi (Tuğçe Nur Coşkun)
  • Mustafa Saffet Anadolu Lisesi ( Büşra Gizem Aldemir)
  • Bağcılar Ahi Evran Anadolu İmam Hatip Lisesi (Adem Işık)
  • Bağcılar Ahi Evran Anadolu İmam Hatip Lisesi (Esma Kılıçgöz)
  • Habire Yahşi Anadolu Lisesi (Emel Akyüz)
  • Suat Terimer Anadolu Lisesi ve Gazi Osman Paşa Anadolu Lisesi (M. Fatih Gülşen, Ayşenur Öner, İrem Altuntaş

Yorum yapma özelliği kapalıdır.