DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ “DERS DIŞI ETKİNLİKLER ÖDÜL TÖRENİ”

20NCİ YIL KUTLAMALARI ARASINDA EN BAŞARILI ETKİNLİK OLARAK YERİNİ ALDI

Ödül Töreni Açılışı Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Abdullah Dinçkol tarafından yapıldı.

3 Mayıs 2017 tarihinde yapılan Ödül Törenine yoğun bir öğrenci topluluğu, Rektör Prof. Dr. Abdullah Dinçkol,

Rektör Danışmanı Prof. Dr. Ataç Soysal, Fakülte Dekanları ve öğretim üyeleri Ders Dışı Etkinlikleri Ödül törenine

büyük bir ilgi gösterdiler.

Törende 2016-2017 Akademik Yılı boyunca Doğuş öğrenci kulüplerinde ve spor takımlarında aktif olarak yer alan öğrencilerimize, aynı zamanda sanatsal, sosyal, toplumsal ve bilimsel içerikli çalışmalarıyla ders dışı alanlarda Üniversitemizi başarıyla temsil eden öğrencilerimize teşekkür belgeleri ve hediyeleri verildi.

Ödül Töreni açılış konuşmasını Rektör Prof. Dr. Abdullah Dinçkol yaptı. Öğrenci Dekanı Alaattin Şentürk öğrencileri yaptığı konuşma ile tebrik etti

DI0A1320 - Copy

Ödül törenimize Fakültelerimiz tarafından ödüle aday gösterilen, kulüpler tarafından ödüle aday gösterilen ve spor takımları izleyicilere takdim edildi. Değerli öğrencilerimiz arasında;

DI0A1562

  • Bilişim Kulübü, Yelken Takımı Campus Cup 3.’lük kupası, Mühendislik Fakültesi adayı, Yelken Takımı Urla Universail 2.’lik Kupası ve Yelken Takımı Jimmy Key Kupası 2.’lik kupasındaki başarıları nedeni ile Sezer Ulutaş alkışlarla ödülünü aldı.
  • Psikoloji Kulübü, Öğrenci Konseyi ve Fen Edebiyat Fakültesi adayı olarak Gökçe Akın,

DI0A1582

  • Tiyatro Kulübü ve Mühendislik Fakültesi adayı olarak Seda Uğursal
  • Sinema ve Fotoğraf Kulübü, Sanat Tasarım Fakültesi öğrencisi Alparslan Özkardeş

ödül töreni funda

MYO Yabancı Öğrenciler Kulubu’nden PELİN ÖZGEToplum Gönüllüleri Kulübü, MYO öğrencisi SİMGE ULUT

Psikoloji Kulübü, Öğrenci Konseyi üyesi CEREN ŞENEL

Mühendislik Fakültesi öğrencisi ADİLCAN YEKEDEMK,

Mühendislik Fakültesi öğrencisi BEYZA GÜLTEKİNDEMK,

Mühendislik Fakültesi öğrencisi ECEM ATAÇDEMK,

Bilim Kulübü, IEEE öğrencisi PINAR BAŞLI

ödül töreni toplu resim fen bil,.

Müzik Kulubu öğrencisi ECE DERDİYOK

TÖREN MÜZİK KÜLUBU

Bilişim Kulubu öğrencisi DEMK KAAN ÖZGEN

MELİH BEKTAŞ ,Spor Kulübü ve Mühendislik Fakültesi

Yelken Takımı Campus Cup 3.’lük kupası, SAHİBİ BEGÜM ÖZYERDEMK,

Bir den fazla kez aday gösterilmeyi başaran, öğrenciler ödüllerini Rektör Prof. Dr. Abdullah Dinçkol’dan aldılar.

DI0A1333 - Copy

Hukuk fakültesi öğrencileri sırası ile ödüllerini aldılar.Berke Kaşıkaralar’ı 2017 Üniversitelerarası 3. Kış Oyunlarında Türkiye çapında 9. luk derecesini aldığı ve üniversitemizi snowboard branşında temsil etmesi nedeni ile Alperen Yalçın Can’ı 2017 Üniversitelerarası 3. Kış Oyunlarında üniversitemizi Kayak branşında başarı ile temsil ettiği için aday gösterildiler.Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hamide Zafer Hukuk fakültesi öğrencilerine ödüllerini takdim etti.

Sanat ve Tasarım Fakültesi öğrencileri. AHSEN BAKOĞLU, HAYRİYE PINAR ve ALPARSLAN ÖZKARDEŞ’i Hacker or God adlı kısa film çalışmalarındaki başarıları nedeni ile alkışlandılar. Aday gösterilen öğrencilere Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazan Erkmen teşekkür belgelerini ve ödüllerini takdim etti. .

ödül 10

Fen-Edebiyat Fakültesi hocalarımızın değerlendirmeleri sonucu GİZEM MELİSA EGİN, ELİF BİLAL ve TUTKU ÖZTEL’e teşekkür belgeleri ve ödülleri takdim

edildi.

.ödül töreni

2016-2017 Akademik yılında Sosyal Sorumluluk Bilinci TDP 101 – 102 VE CIP 101 – 102 derslerinde çeşitli projelerde büyük bir özveri ve sorumluluk bilinciyle projelerini gerçekleştiren Sanat ve Tasarım fakültesi Buğra Erdoğan’a teşekkür belgesini ve ödülünü Rektör Danışmanı Prof. Dr. Ataç Soysal takdim etti.

ödül töreni ataç bey

Öğrenci Konseyi Üniversitemizde yürüttükleri projeler ve faaliyetler için sahneye davet edildi, Konsey Başkanı NEDİM DELETİOĞLU ile SEVGİ PINAR YALÇINKAYA ve BEGÜM METİN’e ödülleri ve teşekkür belgeleri takdim edildi.

Yıl boyunca kulüp etkinliklerinde aktif olarak görev alan öğrencilerimiz sahneye davet edilerek tanıtıldılar.Doğuş Üniversitesi IEEE Öğrenci Kolu bu yıl pek çok önemli etkinliğe imza attı. Yıl boyunca aktif olarak sürdürdükleri çalışmaları nedeni ile HÜSEYİN TÜRKDOĞAN, BUSE KAYA, İREM ALTUNTAŞ, ONUR YILDIRIM, GÖKTUĞ DURUSAN, BURAK KOÇER, HAZAL ERSÖNMEZ, TAHA BUĞRA ŞAMLI ve KÜBRA DEMİRCİ’ye teşekkür belgeleri ve ödülleri takdim edildi. IEEE Öğrenci Kolunda gösterdikleri başarıları nedeni ile öğrencilerimize teşekkür belgeleri ve ödülleri verildi.

Hukuk Kulübü öğrencileri, hukuk alanında önde gelen isimleri misafir ettiler ve konferanslar düzenleyerek Üniversitemiz hukuk öğrencilerini bilgilendirdiler. Değerli girişimleri nedeni ile Hukuk Kulübü’nden BETÜL YURTBAŞI, İDRİS BERK BEYDEŞ, OĞUZHAN SELÇUK, RIDVAN CAN ERDEM, ERTUNA KARA, SELMA ŞAHİN, AYŞENUR COŞKUN ve CEMİLE TUNA sahneye davet edildiler; teşekkür belgeleri ve ödülleri takdim edildi.

Bilişim Kulübü, Bilişim ve teknoloji alanında önde gelen isimleri misafir ettiler; konferanslar ve projeler düzenleyerek Üniversitemizin önde gelen aktif kulüplerinden biri oldular. Bilişim Kulübünü gayretleri nedeni ile tebrik edildiler. UĞUR GÜL, MERVE KARAMAN, ŞÜKRÜ ÖZTÜRK, SEVDE ŞOHOĞLU, NİSANUR BELLİ, BURCU MELİS GÖVEN, ELİF ASLIHAN ALTINÖZ, MURAT AKIN, EMRE OKUMUŞ ve KIVANÇ ÜNAL sahneye davet edildiler; Teşekkür belgeleri ve ödülleri takdim edildi.DI0A1573

Psikoloji Kulübü bu yıl pek çok önemli etkinliğe imza attı. Yıl boyunca aktif olarak sürdürdükleri çalışmaları nedeni ile ÜMİT ÖZKAN YALÇIN, ŞAFAK CAN TACAR, ÖZLEM KAYAN ve GAMZE ÜNAL’a teşekkür belgeleri ve ödülleri takdim edildi.

Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Kulübü bu yıl pek çok önemli etkinliğe imza attı. Ekonomi ve Finans Kulübü ve İşletme Kulübü ile birlikte çeşitli etkinlikler düzenlediler. Business Step 17 ve sene boyunca aktif olarak sürdürdükleri çalışmaları nedeni ile Kulüp başkanın CANSU EREN ile AYŞE MERVE DEMİRCİ, ASLIHAN ŞİMŞEK, CEREN İPER, ,GÜLER DÜZENLİ, TAHİR BERAT DEMİRAY ve AYŞENUR ÖZÇİVİ, Ekonomi ve Finans Kulübü SEMA NUR BULUT, ZEREN BAYSAL, PINAR KARAL, DOĞA OYMAK, KÜBRA ÖZTÜRK, GİZEM TAŞ, GİZEM KARA ve MERVE AYDINOĞLU’ne teşekkür belgeleri ve ödülleri takdim edildi.

DI0A1589

DI0A1595

Ekonomi ve Finans Kulübünde & Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik & İşletme Kulübünün gösterdikleri başarıları nedeni ile Prof. Dr. Ertan Oktay öğrencilerimize Üniversitemiz adına teşekkür etti ve teşekkür belgelerini ve ödüllerini takdim etti.

Sinema ve Fotoğraf Kulübü Yıl içerisinde yaptıkları çalışmaları nedeni ile Kulüp başkanı İREM ACEMOĞLU ile RABİA RANA ERGİNASLAN ve OĞULCAN ERKÖK’ü sahneye davet edildiler.

Üniversitemiz adına teşekkür ediyor ve teşekkür belgelerini ve ödüllerini Prof. Dr. GFunda Gün Savaş takdim etti.

Toplum Gönüllüleri Kulübü öğrencileri yıl boyunca yaptıkları çalışmaları nedeni ile ; TAYFUN ÖZBEK, KEMAL TEKİN, ELİF HALİDİ, ELİF ÇAYLI ve BATUHAN KARADAĞ sahneye davet edildiler; teşekkür belgelerini ve ödülleri takdim edildi.

Sosyal Sorumluluk Bilinci Kulübüne değerli çalışmaları nedeni ile teşekkür belgeleri Rektör Danışmanı Sayın Prof. Dr. ATAÇ SOYSAL tarafından takdim edildi.

ödül 7

Hayvan Severler Kulübü küçük dostlarımızın farkındalığı için çeşitli çalışmalar yürüttüler, onlara bağış topladılar, onları barınaklarda sık sık ziyaret ettiler. Kulüp başkanı CANSU ÇÖLAŞAN ile ŞELALE ASYA KARASOY, ECEM ARICI, SEVİNÇ ÖZDEMİR, UTKU HADDUR, AYBARS ÖZDEMİR, METİN EGE SALTER TUĞÇE BABACAN’A Üniversitemiz adına teşekkür edildi ve ödülleri takdim edildi.

DI0A1635

Spor Kulübü, Üniversite içi spor faaliyetleri, turnuvalar ve sportif yürüyüşler gibi hareket etmemizi sağlayacak birçok etkinlik düzenledi. BURAK YILMAZER, CANER ERMAN, İLAYDA ÖNGÖL ve BÜNYAMİN GÜNER’i sahneye davet edildi, teşekkür belgeleri ve ödülleri takdim edildi.DI0A1327 - Copy

Yabancı Öğrenciler Kulübü öğrencilerine Yıl içerisinde yaptıkları çalışmalar nedeni ile ALARA LOĞLAROĞLU, ALPEREN AKDOĞAN ve KORAY MAVİŞ’ sahneye davet edildi. Üniversitemiz adına teşekkür ediyor ve teşekkür belgeleri ve ödülleri takdim edildi.

DI0A1342 - Copy

Turizm Kulübü mensuplarımız BEKİR OĞUZHAN EKİCİ ve İSMAİL AYDIN Turizm kulübü için çok çalıştı ve gayret gösterdiler.DI0A1646

Turizm Kulübünde gösterdikleri başarılar nedeni ile öğrencilerimize Üniversitemiz adına teşekkür edildi; teşekkür belgeleri ve ödülleri takdim edildi.

Archi Doğuş Kulübüne, Üniversitemizdeki başarılı ve Özverili çalışmaları nedeni ile Kulüp Başkanı HANİFE KUCUR ile MERT GÜMRÜKÇÜ, SİNEM UĞUN, OĞUZHAN PANDUK, İPEK TÜRKOĞLU, ŞÜKRÜCAN DEMİREL, SELEN GÜNER ve ELİF İREZ’i sahneye davet edildiler.

tören archi doğuş

Sanat Kulübü öğrencileri, Başkanları İLKİN ALTINOK ile NAZLI IRMAK GÖKYILDIRIM, HANİFE NUR UĞURAL, BEGÜM ÖZERDEM, ÖZGE ERSAY, DOĞA ASLAN, SEDAT DEMİRBAŞ, CANER COŞAR, CİHAN KURT’a Teşekkür belgeleri ve ödülleri takdim edildi.

tören sanat kulubu

Kontrol ve Otomasyon Kulübü öğrencileri, Kulüp Başkanı ESRA KARADEMİR ve SEMİH ATAKAN ELTUTAN’ı sahneye davet edildi. Üniversitemiz adına teşekkür ediyor ve teşekkür belgelerini ve ödülleri takdim edildi.ödül töreni ahmet ceranoğlu

Müzik Kulübü, özverili çalışmalarıyla, yıl boyunca pek çok önemli konsere ve organizasyona imza attı. Kampüsümüzü her fırsatta notalara boğdular. Kulübün genç ve yetenekli tüm müzisyenlerine bu gayretleri nedeni ile teşekkür edildi. Kulüp Başkanı FURKAN GÖKTEPE ile SELİM KURTULUŞ, RAFET KARTAL GÜLHAN, ONUR TENGİRŞEK, BATIHAN KÖKSAL, EMİN BARAN İMAMOĞLU, MEHMET BERTİ BARAN, ERKİN OLCAYTO, ALİ ADIGÜZEL, BERDAN DEMİREL, MERTCAN ÜNEK ve AHMET EMRE KARACA’yı sahneye davet edildi Üniversitemiz adına teşekkür belgeleri ve ödülleri takdim edildi.DI0A1684

TÖREN TİYATRO KULUBU

Tiyatro Kulübü Doğuş Üniversitesi Üniversitelerarası 8. Tiyatro Festivalini başarıyla gerçekleştirmenin yanı sıra Üniversitemizi çeşitli etkinliklerde başarıyla temsil ettiler. Kütlüp mensupları SEYHAN GAYGUSUZ, ELİF YAREN KANTER, YİĞİT DENİZ GÜVEN, MERT BAHÇETEPE, MURATHAN ÖZDEMİR ve NİL ÖZEN’i sahneye davet edildi.Üniversitemiz adına teşekkür ediyor ve teşekkür belgelerini ve ödülleri takdim edildi.DI0A1699 - Copy

.Dans Kulübü öğrencilerimiz Üniversitelerarası Türkiye Şampiyonasında Üniversitemizi başarıyla Temsil ettiler. Jüri Özel ödülünü hak ederek üniversitemize kazandıran, üniversitemiz Dans Festivali ile bizlere keyifli anlar yaşatan, diğer üniversitelerin festivallerinde üniversite bayrağımızı dalgalandıran ve Üniversitemizi çeşitli etkinliklerde başarıyla temsil eden Kulüp başkanımız GÖKHAN KAAN ELATİK, kulup mensupplarıÖZGÜR BAN, MAHİR KARACA, MUSTAFA MERT KANCA, EMRE ÇOKSOYLU ve DİLARA CAN’ı sahneye davet edildiler.Dans Kulübünde gösterdikleri başarıları nedeni ile öğrencilerimize Üniversitemiz adına teşekkür belgelerini ve ödüllerini takdim edildi.

Endüstri Mühendisliği Kulübü, çıkardıkları YoungIE dergisi, düzenledikleri Sektör Günleri, Rota ve bir çok proje ile alanında önde gelen isimleri misafir ettikleri, konferanslar düzenleyerek Üniversitemizi mühendislik alanında başarıyla temsil ettiler.DEMK Youngie ekibi Alkım Kallem, Muzaffer Oyan, Mustafa Ünüvar, Tunahan DULMAN, Ebru Sarıoğlu, Büşra Sarı, BAHAR BEKİROĞLUDEMK Proje Ekibi;Atacan Demir, Aycan Alp, Berk Karaalp, Bersu Gündoğdu, BERFİN AKBAŞ, Beyza ÇINAR, Büşra Erdemci, Ebru Ekşi, Ecem Turna, Elif Şahin, Gözde Şahin, Hande Nur Göl, Kadem Bodur, Mehmet Özmen, Oğuzhan Ziya, Okan Arduç, CEMRE YOLSAL, Şaime Şahin, Sena Altan, Simla VarışDEMK Rota Ekibi;CEREN DURAN, GİZEM KABA, GÖKSU ATEŞ, Alp Karaalp, HANDE ALPAYDIN, KEMAL BERKAN GÜNERİ, Beyza Ata, MERVE YARGICI, MUSTAFA ÇAY, Esra Cebeci, Gizem Kır, Gökçen Kökdemir, NAZAN BARLAS, Kaan Sağlam, NİHAN YETİK, PETEK KORUM, Melis Çataltaş, Elif Kanter ve Kumru GözdeDEMK Sektör Günleri Ekibi;SELİN TOKAT, MERVE BAŞAK YAZICI, Utku Karadeniz, BEYZA İNCE, CUMALİ CEM YÜKSEL, DİLAN DEDE, MUHAMMED EMRE GÜNAL, ERDENİZ BERK, FATMA ESRA KURT, MEHMET MESUT ATEŞ, TUNAHAN OYAN, YAĞMUR ÜNBABA, GÖRKEM MELEKOĞLU, BEGÜM ÖZYER, BESTE BUDİNGİZEM SEVAL, HASAN KAAN KAYMAKÇI ve İSMAİL BURAK SAĞ’ı sahneye davet edildiler.Endüstri Mühendisliği Kulübünde gösterdikleri başarıları nedeni ile öğrencilerimize Üniversitemiz adına teşekkür belgelerini ve ödülleri takdim edildi.

Yıl boyunca spor takımlarımızda ülkemizin değişik şehirlerinde ki çeşitli branş ve müsabakalara katılmış, üniversitemizin bayrağını gururla dalgalandırmış, başarılar ve kupalar kazanmış olan spor takımlarımıza ödülleri verildi. var. Bu özverili öğrencilerimiz üniversitemize tanıtıldı, sahneye davet edildi:

DI0A1320 - Copy

Yelken Takımı:

Marmaris Kampüs Kupası, Yelken Yat Yarışları IRC0 3. SüUrla Universail, Yelken Yat Yarışları IRC1 2. Si. Urla Jimmy Key Kupası, Yelken Yat Yarışları IRC2 2.si Yusuf Tunç, Caner Yaman, Emre Yüksel, Begüm Tank, Begüm Özyer, Beyza Alp, Onur Safran, Ceren Çelebi, Kerem Yiğit Balcı, Uğur Gül, Ezgi Tıkıç, Berk Aslan ve Melisa Pak. Yelken Takımımızdaki Sporcu öğrencilerimize, gösterdikleri başarıları nedeni ile Üniversitemiz adına teşekkür ediyor ve teşekkür belgelerini ve ödüllerini Prof. Dr. Cevat Gerni takdim etti.

DI0A1333 - Copy

Basketbol Takımı:

Üniversiteler 2. Lig ve Ünilig de üniversitemizi başarıyla temsil eden basketbol takımımızı sahneye davet edildi.BATUHAN BAYRAK, LÜTFİ BERKE ÜNEL, ULAŞ SAYDAM, FATİH İLERİ, BERK CAN ÇETİNKAYA, BURAK DAĞISTAN, ÖMER FARUK ATALIK, MUHAMMED UTKU AKÇİL, METE KÜPÇÜ, ÖMER FATİH GÜL,YİĞİT AŞIK, KAAN YAZICI, KAAN DURMUŞ, KAĞAN DOĞAN ve SARPER METİNER’e gösterdikleri başarılardan dolayı Üniversitemiz adına teşekkür edildi. teşekkür belgelerini ve ödüllerini Sayın Rektörümüz takdim ettiler. Tören büyük bir çoşku ile izlendi.