SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ YENİ AKADEMİK YILA  OYUNCULUK BÖLÜMÜ  İLE EĞİTİM YILINI AÇIYOR
16 Haziran 2017 – 14:52 | Yorum Yok


Kuruluşundan bu yana önceliği hep çağdaşlıktan,  sanat ve kültürden yana olan Doğuş Üniversitesi yeni Eğitim -Öğretim yılında  fakültemiz bünyesinde yetenekli gençlerimize yeni ufuklar açıyor.  Mevcut bölümlerimize  ilaveten  Oyunculuk, Gastronomi ve Mutfak Sanatları ve Tekstil Bölümleri …

Tüm yazıyı okuyun »
Endüstri Ürünleri Tasarımı

Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü hakkındaki yazılar.

Görsel İletişim Tasarımı

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü hakkındaki yazılar.

Grafik

Grafik Bölümü hakkındaki yazılar.

İç Mimarlık

İç Mimarlık Bölümü hakkındaki yazılar.

Mimarlık

Mimarlık Bölümü hakkındaki yazılar.

Resim

Resim Bölümü hakkındaki yazılar.

Ana Sayfa » Görsel İletişim Tasarımı

Araştırma Görevlisi Can Diker, “10th World Media Economics & Management” konferansında bildiri sundu

Gönderen: Tarih: 01 Haziran 2012 – 12:49Yorum Yok

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü Araştırma Görevlisi Can Diker, 23-27 Mayıs 2012 tarihleri arasında düzenlenen “10th World Media Economics & Management” konferansına katılarak “Common Policies on Sponsorship on Turkish Cinema” başlıklı bildirisini sundu. Her iki senede bir yapılan bu konferans, dünyanın gelişen ve değişen medya ekonomisi üzerinde akademik çalışmaları değerlendirmektedir.  Bir sonraki konferans, 2014 yılında Brezilya’nın başkenti Rio de Janerio’da yapılacaktır.

Research Assistant Can Diker Attended the “10th World Media Economics & Management” Conference on  “Common Policies on Sponsorship on Turkish Cinema”

Res. Assist. Can Diker attended the “10th World Media Economics & Management” conference on  “Common Policies on Sponsorship on Turkish Cinema” during the dates of 23 – 27th May 2012. The conference held on the changing media economy of the world organized once in two years evaluating different academic researches. The next conference will take place in Rio de Janerio,  Brazil in 2014.

 

Yorum yapma özelliği kapalıdır.