Ödüllü Uluslararası Afiş Tasarım Yarışması!

Film yapımcıları, yazarlar ve film meraklıları için bir yaratıcılık evi olan Amazon Studios (http://studios.amazon.com/), gelişmekte olan yüksek profilli Aksiyon/Macera film projesi için poster tasarım etmek üzere sanatçıları davet ediyor.

Kazanan bir kişinin, on bir adet Aksiyon/Macera projesi içerisinden seçerek dizayn ettiği bir çalışma resmi film afişi olacak. Kazanan $1000 (usd) alacak ve Amazon Studios resmi internet sitesinde ve sosyal medya kanallarında yer alacak olan tasarımıyla global tanınmışlık kazanacak. Genel kazananın dışında seçilecek olan 2 finalistin yarışmaya gönderdikleri çalışmalar da Amazon Studios resmi internet sayfasında yer alacak. (İki finalisti Amazon Studios, Arthur Cohen ve Sanjay Sood belirleyecek)

Son Başvuru Tarihi: 1 Kasım 2011
Oylama: 2 Kasım 2011 – 8 Kasım 2011
Kazanan(lar) Açıklanacak: 30 Kasım 2011

İlgilenen öğrenciler, uluslararası yarışmaya Türkçe dil desteği olan Talenthouse internet sitesinden (http://www.talenthouse.com/) katılabilirler. Yarışma sayfasına doğrudan ulaşarak tüm ayrıntıları gözden geçirmek isterseniz bu linki kullanabilirsiniz: http://tlnt.at/qQaj7I