SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ YENİ AKADEMİK YILA  OYUNCULUK BÖLÜMÜ  İLE EĞİTİM YILINI AÇIYOR
16 Haziran 2017 – 14:52 | Yorum Yok


Kuruluşundan bu yana önceliği hep çağdaşlıktan,  sanat ve kültürden yana olan Doğuş Üniversitesi yeni Eğitim -Öğretim yılında  fakültemiz bünyesinde yetenekli gençlerimize yeni ufuklar açıyor.  Mevcut bölümlerimize  ilaveten  Oyunculuk, Gastronomi ve Mutfak Sanatları ve Tekstil Bölümleri …

Tüm yazıyı okuyun »
Endüstri Ürünleri Tasarımı

Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü hakkındaki yazılar.

Görsel İletişim Tasarımı

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü hakkındaki yazılar.

Grafik

Grafik Bölümü hakkındaki yazılar.

İç Mimarlık

İç Mimarlık Bölümü hakkındaki yazılar.

Mimarlık

Mimarlık Bölümü hakkındaki yazılar.

Resim

Resim Bölümü hakkındaki yazılar.

Ana Sayfa » Sanat ve Tasarım Fakültesi

ÜNİVERSİTEMİZ GRAFİK BÖLÜMÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN “ULUSLARARASI YAZAR-ÇİZER BİRLİKTELİĞİ” PANELİ DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ 20.YIL DÖNÜMÜ KUTLAMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA KARİKATÜR EVİ’NDE YAPILACAK

Gönderen: Tarih: 26 Nisan 2017 – 11:28Yorum Yok

grafik_panel_Afis-01

27 Nisan 2017 Perşembe günü 09:30-17:00 saatleri arasında Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi’nde yapılacak olan “ULUSLARARASI YAZAR-ÇİZER BİRLİKTELİĞİ” başlıklı panel izleyicilere sunulacaktır.

Açılışını Kent Konseyi Başkanı Sayın Saltuk Yüceer, Sayın Dekanımız Prof. Nazan Erkmen ve Kadıköy Evi Birim Sorumlusu Sayın Meriç Karçal‘ın yapacağı panelin 1. Oturumu’nda ünlü yazar Ümit Kireççi oturum başkanlığı yapacaktır. 3 Oturum’dan oluşan panelde ilk oturuma  Yalın Alpay ve Prof. Dr. Emre Alkin, Necmi Yalçın (Kelebek, çizgi roman) ve Galip Dursun (Yabani Dergi), Serkan Özay (Kahramangiller) ve Kayra Keri Küpçü (FRPNet) katılacaklardır.

2. Oturumun başkanlığını Yrd. Doç. Begüm Gücük yapacaktır, katılımcıları Eda Çağıl, Ege Avcı, Gencer Özdamar, Tolgahan Bayhan (Çizgi Fanzin), Emre Yavuz ve Selçuk Ören (Sırtlan Kitap) olacaktır.

Kahve arasından sonraki 3. ve son oturumun başkanlığını Prof. Nazan Erkmen yapacaktır. 3. oturumda Memo Tembelçizer (Uykusuz ve Hortlak Dergisi), Mehmet Emin Adanalı (Boğaziçi Ü. Öğretim Görevlisi) ve Ümit Kireççi (Araştırmacı-Yazar), Prof. Nazan Erkmen (illüstratör) ve Prof. Daniel Gay (Accademia Albertina Delle Belle Arti) katılımcı olarak yer alacaktır.

Panelde Doğuş Üniversitesi öğretim üyeleri Bölüm Başkan Yrd. Irmak Akçadoğan, Yrd. Doç. Ezgi Karaata,Yrd. Doç. Begüm Gücük ve  Yrd. Doç. Abdullah Taşçı organizasyonda yer almışlardır. Yrd. Doç. Begüm Gücük ayrıca moderatör olarak görev yapacaktır.

Yorum yapma özelliği kapalıdır.