Sanat ve Tasarım Fakültesi Öğretim Üyelerimiz, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin düzenlediği 7. Uluslararası Öğrenci Trienali kapsamında “Ambalajda Sürdürülebilir Değer” Başlıklı atölye çalışması gerçekleştirdiler.
22 Mayıs 2017 – 11:10 | Yorum Yok

 “Ambalajda Sürdürülebilir Değer” başlıklı atölye çalışması 7. Uluslararası Öğrenci Trienali kapsamında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde 17-18 Mayıs 2017 tarihlerinde, Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. …

Tüm yazıyı okuyun »
Endüstri Ürünleri Tasarımı

Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü hakkındaki yazılar.

Görsel İletişim Tasarımı

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü hakkındaki yazılar.

Grafik

Grafik Bölümü hakkındaki yazılar.

İç Mimarlık

İç Mimarlık Bölümü hakkındaki yazılar.

Mimarlık

Mimarlık Bölümü hakkındaki yazılar.

Resim

Resim Bölümü hakkındaki yazılar.

Ana Sayfa » Sanat ve Tasarım Fakültesi

Değerli Hocamızı Selçuk Günay’ı Uğurladık…

Gönderen: Tarih: 24 Aralık 2014 – 17:29Yorum Yok

DI0A2960

Sanat ve Tasarım Fakültesi’nin yeri doldurulamayacak öğretim üyesi Sayın Yrd. Doç. Selçuk Günay’ı  23 Aralık 2014 tarihinde sonsuzluğa uğurladık. Başta Sayın  Rektörümüz Prof. Dr. Abdullah Dinçkol olmak üzere, Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Mahir Hasansoy,  Rektör Danışmanlarımız Sayın  Prof. Dr. Ataç Soysal, Prof. Dr. Ahmet Ceranoğlu, değerli aile fertleri ve akrabaları, çok sevgili öğrencileri, öğretim üyeleri,   fakülte dekanları, öğrenci kulüpleri, üye olduğu derneklerin değerli mensupları ve tüm sevenleri ile uğurlandı. Zeynep Kamil Hastahanesi, Nöroloji Uzmanı Dr. Engin Deniz, fakülte Dekanı, Prof. Nazan Erkmen, Fakülte Öğrenci Temsilcisi Ferbars Ünal, eski dönem rektörlerimizden Prof. Dr. Talha Dinibütün, Prof. Dr. Fuat Vural Savaş  konuşmacılar arasında yer aldı. Açık mikrofonda söz isteyen öğrencileri ve sevenlerin konuşmalarını, değerli  hocamızın  beyaz rengi anlatan video gösterimi ile tören büyük bir hüzün içerisinde sona erdi.

Yorum yapma özelliği kapalıdır.